Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

Tuinders in Trouw

In Trouw van zaterdag 30 april stond een column van Jelle Brandsma, normaal gesproken een zeer gewaardeerde collega-columnist.

In Trouw van zaterdag 30 april stond een column van Jelle Brandsma, normaal gesproken een zeer gewaardeerde collega-columnist.

Maar dit keer kwam hij aan mijn wereld, de wereld van de tuinbouw. De titel van de column was “Tuinbouw stuit op de grens: goedkoper kan het niet”. Jelle heeft gelijk als het gaat om concurreren op kostprijs; daarvan lijkt inderdaad de grens bereikt. Maar hij vliegt uit de  bocht als hij naar een oplossing zoekt. En wat ik echt, eerlijk waar, nog nooit eerder heb gedaan, ik heb een brief gestuurd naar de krant. Die toch nog tot mijn verbazing deze maandag 2 april is afgedrukt. Ingekort weliswaar, want de laatste regels zijn weggelaten. Toch bleef mijn punt ongewijzigd. Nu maar hopen dat veel beleidsmakers deze brief lezen!

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers