Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

‘We hopen op een doorstart van Cerescon’

“Het was een matig aspergeseizoen”, concludeert Ron Martens van Martens Asperges in Tienray (L.) terugblikkend op het afgelopen seizoen.

Laatst geüpdatet:

Martens Asperges heeft winkels in Tienray, Vierlingsbeek, Apeldoorn en Blaricum - Foto: Stan Verstegen

Martens Asperges heeft winkels in Tienray, Vierlingsbeek, Apeldoorn en Blaricum – Foto: Stan Verstegen

“Het was een matig aspergeseizoen”, concludeert Ron Martens van Martens Asperges in Tienray (L.) terugblikkend op het afgelopen seizoen.

“Na Pasen zakte de prijsvorming in omdat er door het aantal zonuren ineens te veel asperges waren. Dat heeft wel een week of vier geduurd. Begin juni trok het pas weer aan toen de productie en de aanvoer bij The Greenery flink terugliep. Wij waren toen met de oogst op de percelen waar minitunnels hebben gestaan al gestopt.”

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Abonneer vanaf €20 per maand

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers