Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

‘Beyonce heeft de neiging ervandoor te gaan’

"De hartvrucht en de daarop volgende zetting, het is er allemaal aangekomen. Maar Beyonce heeft toch de neiging ervandoor te gaan", zegt Tom Bos in Vierpolders.

“De hartvrucht en de daarop volgende zetting, het is er allemaal aangekomen. Maar Beyonce heeft toch de neiging ervandoor te gaan”, zegt Tom Bos in Vierpolders.

“Het heeft best veel moeite gekost om het gewas in balans te krijgen maar het begint nu wat makker te worden. Je ziet de topjes korter worden en er valt nu zelfs een enkel bloemetje van een zijstengel af. Dat betekent dat de plant zelf de plantbelasting gaat regelen. Het begint eindelijk naar mijn zin te staan. In 2013 had het gewas eerder last van zijn vruchten. Nu hebben we zoveel licht gehad dat de plant maar door denderde.”

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers