Groenten & Fruit Actueel
||
Premium

Lampenproducent Signify: zwakkere tuinbouwmarkt en minder omzet

Lampenproducent Signify zag de omzet en winst in het eerste kwartaal van 2023 dalen, mede door een zwakkere tuinbouwomzet.
Signify verwacht met Fluence sneller te groeien op onder meer de markt voor ledlicht in de tuinbouw.

Signify verwacht met de overname van Fluence sneller te groeien op onder meer de markt voor ledlicht in de tuinbouw. – Foto: ANP

Lampenproducent Signify zag de omzet en winst in het eerste kwartaal van 2023 dalen, mede door een zwakkere tuinbouwomzet, ondanks de overname van Fluence.

De totale omzet van Signify daalde in vergelijking met het eerste kwartaal van vorig jaar met iets meer dan 6%, tot bijna € 1,7 miljard. Onder de streep bleef een nettoresultaat over van € 28 miljoen, bijna 68% minder. Die daling schrijft Signify toe aan de lagere omzet in combinatie met de hogere financiële lasten.

Mis geen enkel topverhaal van Groenten & Fruit

Dit Premium artikel is enkel beschikbaar voor abonnees.

Lees alle premium artikelen met eindeloze toegang

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Loop voorop in de sector met diepgaande inzichten

Beleef journalistiek van topniveau door collega’s, ervaren redacteurs én experts uit de sector.

Jeroen Verheul

Jeroen Verheul

Ton van der Scheer

Ton van der Scheer

Stan Verstegen

Stan Verstegen

Peter Visser

Peter Visser

Wekelijks up-to-date

Twee keer per week gratis het laatste tuinbouwnieuws en inzichten in je inbox.

Sluit je aan bij meer dan 9.000 andere nieuwsbrieflezers