Lezersnieuws
It's Alive wint Gouden Magneet 2011
De campagne It's Alive van de Nederlandse Tuinbouw heeft de Gouden Magneet 2011 gewonnen. De campagne om jongeren kennis te laten maken met de veelomvattende wereld van de tuinbouw en de brede carrièremogelijkheden van de sector is volgens de jury de beste geïntegreerde arbeidsmarktcampagne van 2011. Het Productschap Tuinbouw mocht de prijs in ontvangst nemen in de Philharmonie in Haarlem.
Het jury-oordeel was unaniem: "De It's Alive-campagne steekt met kop en schouders boven de andere campagnes uit. De campagne klopt , en is met name online erg sterk."
Er waren in totaal 88 inzendingen. It's Alive moest het onder andere opnemen tegen de Koninklijke Landmacht, het UMC Utrecht, de Rijksoverheid, Luchtverkeersleiding Nederland, PostNL, Houthoff Buruma, Deloitte, Ernst & Young, Evean Thuiszorg, ABN AMRO, Rabobank, Eneco, NS, Randstad, de Belastingdienst en Werken bij de EU.
De Magneet is de prijs voor de beste arbeidsmarktcampagne, die jaarlijks uitgereikt wordt door de Stichting Jaarprijzen Personeelscommunicatie (SJP).
1 Reacties
Peter Verschuren - 08-11-11 14:51
Reageer op dit artikel
Agenda
meer...
- 10 mei 2012
- Innovatie Arena
- 22 mei 2012
- Workshops marketing
- 31 mei 2012
- Paprika gewasbijeenkomst
- 26 jun 2012
- Asperge demodag
- 27 jun 2012
- Akkerbouw velddag
- 29 jun 2012
- Themadag peren
Markt en energieprijzen

Stroomprijzen vervolgden licht dalende trend
Waar we veertien dagen geleden nog een nieuwe zijwaartse tre...




