KBB Holland genomineerd als beste leerbedrijf

Tekstgrootte minusminusplusplus

01 jun 2010 - Het tomatenbedrijf KBB Holland in Steenbergen is genomineerd voor ‘Beste Leerbedrijf 2010’ in de categorie plantenteelt.

Het Prinsentuincollege Breda heeft de tomatenteler volgens BN/De Stem voorgedragen bij Aequor, het instituut dat de voordrachten en nominaties verzamelt. Om in aanmerking te komen voor de prijs moet een leerbedrijf aantoonbaar hoog scoren op onderdelen als investeren in opleiden, betrokkenheid van de praktijkopleider, innovatie en samenwerking met de omgeving.
Goede leerbedrijven bieden kansen voor werknemers en ruimte voor stagiairs om zich te ontwikkelen en het vakmanschap eigen te maken.

Vooral de inzet van het tomatenbedrijf bij de begeleiding van scholieren en stagiairs was voor mbo-opleiding Prinsentuincollege aanleiding om het bedrijf voor te dragen. Daarmee is het één van de drie genomineerden in de sector plantenteelt.
Op 17 juni wordt de winnaar bekend gemaakt.

 

Bron: Groenten & Fruit – Auteur: Peter Visser

Reageer op dit artikel

Naam + Bedrijf *
E-mailadres (wordt niet getoond) *
*
Reactie *
  Velden met een * zijn verplicht

 

Poll

De liberalisering van de energiemarkt is voor mij de afgelopen 10 jaar gunstig uitgepakt.

  • Eens, zonder vrije markt was het slechter geweest
  • Oneens, de keuzevrijheid valt tegen
  • Neutraal, wel gewend aan de voors en de tegens
Bekijk resultaten

Wilt u uw keuze toelichten? Reageer hier.

Weer meer...

bewolkt en een enkele lichte bui

bewolkt en een enkele lichte bui

13º - 25º