Etiket Nativo uitgebreid naar koolgewassen
30 jul 2010 - Het Ctgb heeft een uitbreiding van het etiket van het middel Nativo afgegeven voor het gebruik in onbedekte teelten van sluitkool, spruitkool, bloemkool en broccoli.
Nativo bevat de actieve stoffen trifloxistrobine en tebuconazool en werkt tegen een breed spectrum aan schimmelziekten. Daarnaast heeft het middel een positieve invloed op de productie en de kwaliteit.
In kool kan Nativo worden ingezet tegen Alternaria, Mycosphaerella, echte meeldauw en witte roest. Het middel werkt zowel preventief als curatief.
Het middel is zeer goed regenvast en goed mengbaar met alle gangbare fungiciden en insecticiden. Het mag per teelt niet vaker dan twee keer gebruikt worden. De dosering in kool is 0,4 kilo per hectare.
Nativo was al toegelaten in peen en prei.
Bron: Bayer CropScience - Auteur: Stan Verstegen
Reageer op dit artikel
Agenda
meer...
- 04 feb 2012
- Open dag Mardenkro
- 14 feb 2012
- Tuinbouwrelatiedagen
- 23 apr 2012
- Nationaal glastuinbouwcongres
- 27 jun 2012
- Akkerbouw velddag
Markt en energieprijzen

Tennet roept opnieuw noodvermogen af
1
Vandaag om 07:29 riep Tennet opnieuw noodvermogen af, met re...





